Cage43 Ottelukortti

Matteus Lähdesmäki

Team East Front / RNC Sport Club

14-10-3

172cm / 67,25kg

Finland, Lahti

Lisätietoa

Pääottelu

67,25 kg

Ashleigh Grimshaw

Titan

19-10-1, 3nc

170cm / 67,25kg

England, London

Lisätietoa

L
Win method:
KO / Tyrmäys 1st Round 4:30
W

Aleksi Toivonen

Lahden Gentai

6-1-0, 1 NC

168cm / 56,7kg

Finland, Lahti

Lisätietoa

56,7 kg

Salambek Damaev

Spitfire Gym

9-3-0

168cm / 56,7kg

Chechnya, Berlin

Lisätietoa

W
Win method:
TKO / Tekninen tyrmäys 1st Round 2:49
L

Olli Santalahti

Finnfighters Gym

8-3-0

180cm / 77,1kg

Finland, Turku

Lisätietoa

77,1 kg

Nathan Jones

Titan / Richmond Fitness Club

11-7-0

182cm / 77,1kg

England, London

Lisätietoa

W
Win method:
Unanimous Decision / Kaikin tuomariäänin
L

Edward Walls

Team East Front

7-2-0

178cm / 65,8kg

Finland, Lappeenranta

Lisätietoa

65,8 kg

Manolo Scianna

Hung Mun MMA Studio

7-2-0

173cm / 65,8kg

Italy, Rome

Lisätietoa

W
Win method:
KO / Tyrmäys 1st Round 0:42
L

Suvi Salmimies

Team East Front

10-5-1

165cm / 61kg

Finland, Kouvola

Lisätietoa

59 kg

Zejna Krantic

Team Katai

3-2-0

161cm / 59kg

Bosnia-Hertsegovina, Gijon

Lisätietoa

W
Win method:
Submission Arm triangle / Sivukuristus 1st Round 0:30
L

Mika Hämäläinen

GB Gym / Primus Fight Team

8-2-0

163cm / 61,2 kg

Finland, Helsinki

Lisätietoa

61,2 kg

Ilia Topuria

Allstars Training Center

4-0-0

172cm / 61,2kg

Georgia, Alicante

Lisätietoa

L
Win method:
Submission: Guillotine Choke / Giljotiinikuristus 1st Round 3:35
W

Patrik Pietilä

Primus Fight Team

9-7-0

187cm / 71,5kg

Finland, Lahti

Lisätietoa

71,5 kg

Toni Lampinen

MMA Rauma / Team East Front

5-2-0

179cm / 70,3kg

Finland, Rauma

Lisätietoa

L
Win method:
KO / Tyrmäys 1st Round 3:15
W

Jesse Urholin

Porin Kamppailu-Urheilukeskus

1-0-0

186cm / 83,9kg

Finland, Pori

Lisätietoa

83,9 kg

Aaron Kennedy

Allstars Training Center

0-1-0

186cm / 83,9kg

Northern Ireland, Belfast

Lisätietoa

W
Win method:
TKO / Tekninen tyrmäys 2nd Round 4:26
L